Tv 8 Canlı televizyonları daha iyi seyredebilmek için lütfen uyarımıza önem verin


 • PTimur

  Yeni TV izleme sitemiz hayırlı olsun, tv8 i çok rahat izledim.. Hatta inanılmayacak kadar çabuk açıldı ve çok net bir görüntü var..Diğer kanalları bilemiyorum…Yenileme çalışmalarında kolaylıklar dilerim. Sadece söylemek istediğim, sinema modu tıklandığında tüm sayfa kararıyor videoyla birlikte, yani video izlenemiyor… Bilginiz olsun istedim.. Emekleriniz için sonsuz teşekkürler…

  • http://www.canlitelevizyonlar.net/ Canlı Televizyonlar

   İlginiz için çok teşşekürler Perimsin53. Sinema modu iframe olarak tüm ekranı karartır haklısınız, iframe dediğimiz olay yayının, resmi sitesinden aktarma yöntemiyle aktarmasıdır, bu gibi yayınlarda video da ekranla birlikte kararır, bunun şuan için bir çözümü yok maalesef.

 • PTimur

  “Aramızda Kalsın” mış. Geçerken uğradım misali gözüme takılan bu programda ki “didiklenen kişilerden” bize ne demek geldi içimden. “Sanatçı” da olsa “ki hepsini sanatçı kefesine” koyamıyorum, özel hayat “özel”dir, bizi ilgilendirmez. Bizi ilgilenldiren kısmına da  hiç dokunmuyorlar zaten. tv 8 e de böyle bir programı yakıştıramıyorum. Yanılıyor muyum acaba?
  TV yayınlarını bize ulaştıranlaraysa sonsuz teşekkürler.

 • PTimur

  “Gülhan’ın Galaksi Rehberi” ni çok severek izliyorum tekrarlarını bile. Ve hatta kendi sitesine girip tüm eski programları vaktim oldukça izlemeye çalışıyorum. Yayını izlememizi sağladığınız için çok teşekkürler emeklerinize.

 • PTimur

  Pırıl pırıl hiç kesilmeden güzel bir “Haber Aktif ” programı izledim.. Teşekkürler yayını bize ulaştıranların emeklerine.

 • PTimur

  Çok teşekkürler “Gülhan’ın Galaksi Rehberi” ni sorunsuz izleyebildiğim için.. Kolaylıklar.

 • PTimur

  Gayet rahat, sorunsuz izledim “Gülhan” belgeselini : Teşekkürler.


Etiketler: , , , , , , , ,